Mazda CX-5


Horúca letná ponuka


Mazda6 a Mazda CX-3 s palivom na rok zadarmo.

UŽITE SI TISÍCE KILOMETROV, TERAZ S AKCIOU PALIVO NA ROK ZADARMO. Platí pre model Mazda CX-3 a Mazda6.

Mazda CX-5 so sofistikovaným pohonom AWD za cenu 2WD.

Doprajte si dokonalý zážitok z jazdy s Mazdou CX-5. Teraz máte možnosť vlastniť bezpečné SUV od Mazdy s pohonom AWD, ktorý získate od nás zdarma.

Chcete využiť túto horúcu letnú ponuku? Neváhajte vyplniť kontaktný formulár nižšie a využite túto jedinečnú akciu.


Zistiť viac   Žiadosť o ponuku Vyplňte, prosím, formulár. Budeme Vás kontaktovať.

Mazda CX-5
Mazda CX-5
Mazda CX-5
Mazda CX-5
Mazda CX-5
Mazda CX-5
Mazda CX-5
Mazda CX-5


Mazda CX-5 AWD za cenu 2WD

Bežný pohon všetkých kolies nestačí. Pohon AWD zabezpečí modelu Mazda CX-5 dokonalé udržanie stopy v náročných podmienkach pomocou 27 snímačov, ktoré reagujú 200-krát za sekundu. Systém monitoruje stav vozovky, teplotu, spôsob brzdenia a zrýchľovania a ďalšie faktory, aby zaistil priľnavosť presne tak, ako potrebujete

Akcia „Mazda CX-5 AWD za cenu 2WD“ sa vzťahuje len na model Mazda CX-5 a nie je možné ju kombinovať s ostatnými akciami Mazda.
Akcia platí od 5.6.2019 do 31.8.2019 alebo do vypredania zásob. Spoločnosť Mazda si vyhradzuje právo na zmenu akcie.


Žiadosť o ponuku Palivo na rok zadarmo (Mazda CX-3)

Využite našu limitovanú ponuku Mazdy CX-3 s akciou "Palivo na rok zadarmo".
Užite si plno zážitkov z ciest po celý rok a náklady na tankovanie nechajte na nás.

Priemerný nájazd zo systémov Mazda ESK (Slovensko) Vážený priemer predajného mixu (Slovensko) Cena palív podľa auto.sme.sk k 27/03/2019 vrátanie DPH Priemerné náklady na 1 rok vrátanie DPH 1. natankovanie vrátanie DPH Príspevok na palivo
Popis Priemer za 365 dní Priemer za 100 km Cena Vrátanie DPH 1. nádrž Príspevok
Mazda CX-3 11 638 km 6,30 l 1,314 € 963 € 40 € 923 €

Žiadosť o ponuku 

Akcia Palivo na rok zadarmo sa vzťahuje len na model Mazda CX-3 a nie je možné ju kombinovať s ostatnými akciami Mazda.
Akcia platí od 5.6.2019 do 31.8.2019 alebo do vypredania zásob. Spoločnosť Mazda si vyhradzuje právo na zmenu akcie.Palivo na rok zadarmo (Mazda6)

Ponuka „Palivo na rok zadarmo“ pre model Mazda6

Priemerný nájazd zo systémov Mazda ESK (Slovensko) Vážený priemer predajného mixu (Slovensko) Cena palív podľa auto.sme.sk k 27/03/2019 vrátanie DPH Priemerné náklady na 1 rok vrátanie DPH 1. natankovanie vrátanie DPH Príspevok na palivo
Popis Priemer za 365 dní Priemer za 100 km Cena Vrátanie DPH 1. nádrž Príspevok
Mazda6 16 818 km 6,35 l 1,30 € 1 393 € 60 € 1 333 €

Žiadosť o ponuku 

Akcia Palivo na rok zadarmo sa vzťahuje len na model Mazda6 a nie je možné ju kombinovať s ostatnými akciami Mazda.
Akcia platí od 5.6.2019 do 31.8.2019 alebo do vypredania zásob. Spoločnosť Mazda si vyhradzuje právo na zmenu akcie.Mazda CX-5

Projekčný Head Up display


Naše vyspelé bezpečnostné technológie i-ACTIVSENSE vám navyše poskytnú radosť z jazdy vďaka pocitu Jinba Ittai. Nová Mazda CX-5 obsahuje najnovší adaptívny tempomat Mazda a viacfarebný projekčný Head Up displej s funkciou rozpoznávania dopravných značiek, vďaka ktorej sa rýchlostné obmedzenia a iné dopravné značky zobrazujú priamo pred vodičom na čelnom skle.

Mazda CX-5

Systém i-Activ AWD


Ďalším príkladom toho, ako sa snažíme umocniť spätosť vodiča s vozidlom, sú naše inteligentné bezpečnostné technológie i-ACTIV AWD. Na základe údajov z 27 senzorov systém vyše 200-krát za sekundu vypočítava rôzne nastavenia, aby vodičovi pomáhal rozpoznávať potenciálne nebezpečenstvá, vyhýbať sa kolíziám tam, kde je to možné, a znižovať závažnosť nehôd, keď sa im nedá zabrániť.

Mazda CX-5

Adaptívne LED reflektory


Adaptívne LED reflektory vozidiel Mazda boli vyvinuté v snahe o ideálnu viditeľnosť pri jazde v noci. Zaisťujú príjemnú a bezpečnú jazdu bez stresu pre vás a ostatných účastníkov premávky vďaka trom jedinečným funkciám: neoslňujúce diaľkové svetlá detegujú polohu vozidla pred vami alebo protiidúce vozidlo a vypínajú sekcie svietidiel LED. Stretávacie svetlá so širokým lúčom zabezpečujú, že LED svetlá osvetľujú obidve strany vozovky svetlom so širším rozptylom, aby umožnili osvetlenie križovatiek a odbočiek. Diaľničný režim zvyšuje viditeľnosť na diaľku zvýšením optickej osi reflektorov.

Mazda CX-5

360° Top View monitor


S novým 360° Top View monitorom už parkovanie a manévrovanie v meste nie je výzvou. Vďaka štyrom kamerám a ôsmim senzorom môžete sledovať obvod celého vozidla. Ak je pri cúvaní alebo vychádzaní z garáže vozidlo blízko prekážky, zaznie výstražný tón. Pri parkovaní môžete využiť funkciu pohľadu na oblasť okolo vozidla zhora, nielen pohľad na oblasť vpredu alebo vzadu.